Panasonic TX-65FX780E

Kód: 127062
Akce
Neohodnoceno
Značka: Panasonic
ZdarmaZdarma 55 990 Kč –29 %
baf092bacb95f11839012054e539ff20
55 990 Kč –29 % 39 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Pokud nemáte rádi kompromisy, tak je nedělejte a kupte si to nejlepší z nejlepšího. Nekompromisní kvalita obrazu, široké barevné spektrum, nepřehlédnutelný kontrast, detailně vykreslené jemné odstíny, obraz výjimečné hloubky, podpora několika formátů HDR, ovládání hlasem - a to je jen malý výčet všech předností. Televize doslova nabitá špičkovými technologiemi vás přesvědčí o správnosti vašeho rozhodnutí. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Navíc můžete využívat dvě různé služby předplaceného vysílání díky duálnímu slotu CI+. Prvotřídní design je naprostou samozřejmostí. Televizi vévodí stylový skleněný rám Art&Interior působící minimalisticky, elegantně a exkluzivně. Design televize skvěle dotvoří váš moderní obývací pokoj, nebo jakoukoli jinou místnost.
 
 

Ovládání bez dálkového ovladače

Udělejte si maximální pohodlí a ovládejte svou novou televizi prostřednictvím služby Alexa od Amazonu, nebo díky službě Google Assistant. Pouhým hlasem můžete televizi zapnout, nebo vypnout, přepnout na jiný kanál, nebo libovolně nastavit hlasitost. Ovládání hlasem oceníte ve chvíli, kdy třeba spěcháte.
 
 
 

Osobitý filmový zážitek

Cílem televizí Panasonic je zprostředkovat originální tvůrčí vize hollywoodských filmařů koncovému zákazníkovi. To vše v pohodlí domova. Výsledkem je úzká spolupráce s tamními firmami na vývoji funkcí a systémů zpracování videa v televizorech Panasonic. Díky tomu si můžete být jisti nekompromisní kvalitou ve všech ohledech.
 

Krásně široké barevné spektrum

Technologie Wide Colour Phosphor dokáže reprodukovat širší rozsah barev s pokrytím více než devadesát procent standardů DCI. Vy jako divák získáte na pohled rozsáhlejší paletu přirozených odstínů, které si zachovají realistický vzhled oproti většině klasických LCD televizorů.
 
 
 

Podpora většího počtu formátů HDR

Kromě podpory formátů HDR, jako je například HDR10+, HDR10 a Hybrid Log Gamma, se můžete těšit i na systém Dynamic Scene Optimiser automaticky optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu, nebo na Auto Brightness Enhancer upravující video na základě aktuální intenzity světla v dané místnosti.
 

Dvě různé služby předplaceného vysílání nejsou problém

O vše se postará duální slot CI+, díky kterému bez problému můžete přijímat dvě různé vysílací služby vyžadující předplatné. Můžete klidně sledovat jedno satelitní a jedno kabelové vysílání. Přitom vůbec nemusíte měnit přístupový modul CAM, nebo kartu Smartcard. Je to jednoduché a pohodlné řešení.
 
 
 

Technologie Local Dimming Pro

Realistický obraz s vysokým kontrastem už nebude nedostupný sen. O vše se spolehlivě postará technologie Local Dimming Pro ovládající podsvícení a zpracování signálu, které společně upravují jas. Výsledkem je nepřehlédnutelný kontrast, detailně vykreslené jemné odstíny a obraz výjimečné hloubky.
 

Stylový skleněný rám Art&Interior

Dopřejte si výjimečný design v podobě stylového skleněného rámu přesně kopírujícího tvar televize. Je to minimalistické, elegantní a nesmírně estetické. Celkově to velmi působivě dotvoří vizuální vjem z televize jako celku. Vy jako divák uvidíte jen obrazovku bez jakýchkoli technologií, takže se můžete na daný program nerušeně soustředit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg