NIVONA NICR 930

Kód: 176707
Neohodnoceno
Značka: NIVONA
32 490 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

opis produktu

Automatické espresso Nivona NICR 930 je skvělou volbou pro přípavu lahodné kávy ať už doma nebo v práci. Espresso disponuje barevným TFT displejem a moderním připojením Bluetooth. O namletí kávy se postará vysoce kvalitní kónický mlýnek z kalené oceli. Espreso také disponuje programem automatické údržby na odvápnění a čištění.

TFT displej barevný

Bluetooth pro připojení k aplikaci NIVONA

Mimořádně tichý a nehlučný chod

Vysoce kvalitní kónický mlýnek z kalené oceli

Tlak čerpadla 15 bar

  • Max. spotřeba energie: 1465 W
  • ECO režim: 0 wattový energeticky úsporný obvod
  • Nádoba na zrnkovou kávu: 270 gr
  • Nádrž na vodu: 2,2 l

Barevný TDT displej

Automatické espresso Nivona NICR 930 je skvělou volbou pro přípavu lahodné kávy ať už doma nebo v práci. Espresso disponuje barevným TFT displejem a moderním připojením Bluetooth se kterým přístroj propojíte s aplikací Nivona. Potěší vás mimořádně tichý a nehlučný chod.

Kvalitní kónický mlýnek

O namletí kávy se postará vysoce kvalitní kónický mlýnek z kalené oceli. Namletá káva bude uložena v nádobě na zrnkovou kávu s objemem 270 g. Espresso také disponuje nádrží na vodu o objemu 2,2 L.

Perfektní přizpůsobení

Automatické espresso vám umožní vybrat si ze 3 profilů a 5 stupňů síly kávy. Samozřejmostí je nastavitelný stupeň mletí a 3 stupně teploty kávy. Nechybí možnost uložení preferované kávy a funkce 2 šálky na espresso/kávu a 2 pro cappuccino. Espreso také disponuje programem automatické údržby na odvápnění a čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Espressa
Záruka: 2 roky