LG 75NANO90

Kód: 153356
Akce
Značka: LG
49 990 Kč –10 %
a66423e2786e7d5f38ed226134363348 mmf1000x1000
49 990 Kč –10 % 44 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Připravte se na zcela nový zážitek. Televizor LG NanoCell přinese do vašeho obýváku obraz ve skutečném rozlišení 4K s čistými barvami. Přesto zůstává televizor podle nezávislé certifikace bezpečný pro lidský zrak. Audiovizuální procesor α7 třetí generace umožňuje vylepšit kvalitu obsahu bez ohledu na zdroj. Pomocí sofistikované kontroly podsvícení, Dolby Vision IQ i dalších formátů HDR, prostorového zvuku Dolby Atmos nebo režimu navrženého filmaři může televizor zprostředkovat filmy v takové kvalitě, že už se vám nebude chtít do kina. Nízké odezva na vstupu, variabilní obnovovací frekvence a HDMI 2.1 činí z tohoto televizoru ideálního společníka pro hráče. S tímto modelem získáte také přístup k nekonečné nabídce obsahu, kterou ukrývají populární služby jako Netflix nebo Apple TV.

Bezchybné barvy

Potěšte své oči pohledem na živé a přesné odstíny, které televizor zobrazuje díky pokročilé technologii NanoCell. Čistoty barev spektra RGB dosahuje nanočásticemi, které filtrují nežádoucí barvy světla. Navíc v kombinaci se skutečným 4K rozlišením a technologií Nano Black přináší i pozoruhodné zvýšení kontrastu.
 

Pro maximální kvalitu

V televizi sledujeme obsah z různých zdrojů, který nedosahuje vždy maximální obrazové ani zvukové kvality. Proto nastupuje výkonný procesor α7 třetí generace, který dokáže optimalizovat audiovizuální vlastnosti videa. Detaily a úroveň černé pomáhá vylepšit také technologie Full Array Dimming pro stmívání zón LED podsvícení.
 

Potěšení z filmu

Pro dechberoucí zážitek z filmu už nemusíte do kina. Technologie Dolby Vision IQ optimalizuje obraz podle žánru i světelných podmínek. Připraveny jsou také vylepšené formáty HDR 10 Pro a HLG Pro. Nebo aktivujte režim Filmmaker Mode a sledujte filmy tak, jak to zamýšleli jejich tvůrci – bez automatické optimalizace a vyhlazování obrazu.
 

Hraní bez kompromisů

Nejen perfektní obrazová kvalita, ale také pokročilé technologie přispějí k nerušenému hernímu zážitku. Nízká vstupní odezva znamená náskok nad protivníky. Konektory HDMI 2.1 podporují VRR (variabilní obnovovací frekvence) či ALLM (automatický režim s nízkou latencí). K dispozici je také AMD FreeSync Premium pro plynulý herní zážitek bez trhání.
 

Stadion v obýváku

Ponořte se do sportovního zápasu, jako byste byli přímo na místě. Funkce Motion Pro umožňuje vyhlazovat rychlé pohyby obrazu a eliminovat trhání. Certifikát televizoru „LED bez fotobiologického rizika“ potvrzuje, že vaše oči budou chráněny před škodlivým světelným zářením. Můžete tedy bez obav sledovat utkání celou noc.
 

Obsah na dosah

Nemáte se na co dívat? S televizory LG NanoCell vám taková situace nehrozí. Systém nabízí přístup k oblíbeným aplikacím pro sledování videa, jako je Netflix či Apple TV, které nabízejí nepřeberné množství filmů, seriálů a dokumentů. Technologie AI ThinQ vám umožní z pohodlí gauče ovládat chytré spotřebiče v domácnosti – klidně i pomocí řeči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg