LG 49UN7400

Kód: 153370
Značka: LG
10 390 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Elegantní televize, která se může pochlubit ultra HD rozlišením, bude ozdobou kterékoli domácnosti. Díky čtyřjádrovému procesoru dokáže vytvářet dynamičtější barvy a kontrast a odstraňovat obrazový šum. Pokud je obraz v nižším rozlišení, automaticky ho převádí do nejvyššího možného rozlišení. Díky technologii AI ThinQ se zapojí do chytré domácnosti. Vyladěný obraz je doplněný o prostorový zvuk Ultra Surround.

Čtyřjádrový procesor

Čtyřjádrový procesor se stará o maximální kvalitu zážitku. Vytváří dynamičtější barvy i kontrast a přitom odstraňuje obrazový šum. Pokud je obraz v nižším rozlišení, postará se o jeho převod tak, aby se co nejvíce přiblížil kvalitě 4K. 
 

Zapojení do chytré domácnosti

Televizor se jednoduše stane součástí vaší chytré domácnosti díky technologii AI ThinQ. Můžete ho tak například pohodlně ovládat hlasem.
 

Pohlcující zvuk

Výborný obraz je doplněný prostorovým zvukem Ultra Surround. Ten vzniká díky více virtuálním zvukovým kanálům a dokáže tak dokonale zprostředkovat i tiché dialogy, jako kdybyste byli přímo u toho.
 

Nekončící přísun zábavy

Díky aplikacím Apple TVLG Channels nebo Netflix budete mít na dosah živé sportovní přenosy, dokumenty i nejnovější televizní seriály.
 

Pohlcující herní zážitek

Televize umožňuje realistický herní zážitek díky režimu HGiG, který vylaďuje grafiku HDR. Nízký input lag zaručí absolutní kontrolu a absenci zpožďování.
 

Plnohodnotné sportovní zážitky

Na obrazovce můžete sledovat zápas s fantasticky realistickými barvami a zvuk Bluetooth Surround zajišťuje silný prostorový zvuk, jako kdybyste byli na místě.
 

Sledování filmů jako v kině

Filmmaker mode umožňuje sledování filmů v podobě, jakou si představoval autor. Procesor totiž dokáže automaticky vypnout vyhlazování pohybu.
 

Elegantní doplněk domácnosti

Televizor je navržen tak, aby měl elegantní tenké rámečky a štíhlé moderní linie. Díky tomu se stává stylovým doplňkem vašeho prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg