Kenwood KM286 Prospero

Kód: 144878
Neohodnoceno
Značka: Kenwood
6 490 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Kompaktní kuchyňský robot Prospero KM 286
Kuchyňský robot dokonale kombinuje robot a food processor a nabízí tak jedno řešení pro vše. Díky kompaktnímu provedení se hodí do každé kuchyně.
 

Klíčové funkce a vlastnosti:
Unikátní systém planetárního míchání zajistí perfektní zpracování například malého množství šlehačky nebo i jednoho bílku.
Výkonný 900W motor umožňuje 100% spolehlivost při zpracování surovin ve Vaší domácnosti.

Další výhodou tohoto robota je pulsní rychlost, která umožňuje maximální nástup otáček v okamžitém momentu.
Díky elektronickému ovládání rychlosti s pozvolným náběhem otáček Vám suroviny z mísy při zapnutí nevystříknou ven.

V balení najdete 3 metly na zpracování různých druhů těst, krémů i šlehačky. "K metla" Vám pomůže se zpracováním lehkého těsta například na bábovku nebo muffiny. Balónová šlehací metla ušlehá vše od šlehačky, bílků až po krémy. Hák je ideální pro zpracování tuhého těsta například na chleba nebo kynutého těsta na koláče.

Do nerezová mísy o objemu 4,3 l s pracovní kapacitou 3 l se vejde velký objem surovin.

Food processor s nerezovými noži a 3 strouhacími disky (jemné strouhání/tenké plátky, hrubé strouhání/silné plátky, disk na bramboráky/parmazán). Díky němu můžete zpracovat oříšky, sýr, zeleninu, čokoládu a spoustu dalších potravin.

Lis na citrusy umožňuje přípravu šťávy z červstvých citronů nebo pomeranču. Kovový odstředivý odšťavňovač odšťavní zeleninu i ovoce a tím umožní přípravu různých drinků.

Odstředivý odšťavňovač je skvělým doplňkem. Díky němu si v pohodlí domova můžete udělat šťávu z čerstvého ovoce nebo zeleniny.

S mlýnkem na maso snadno připravíte mleté maso na karbanátky, burgery, sekanou, ragú, či další masové speciality. Mlýnek snadno složíte a rozložíte pomocí utahovacího a povolovacího klíče, který je součástí balení. Po použití stačí mlýnek opláchnout pod tekoucí vodou, do myčky nepatří.

Také kryt proti rozstřiku, který je součástí balení s otvorem pro přidávání surovin Vám zjednoduší práci. Kdykoliv během míchání můžete praktickým otvorem přidávat další ingredience a přípravu tak mít maximálně pod kontrolou.
Robot má elegantní stříbrnou barvu s chromovými detaily, která se hodí do každé kuchyně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské roboty
Záruka: 2 roky