HISENSE H65U7B

Kód: 144611
Neohodnoceno
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
8d3e19ab39f1ff8250b0795277b70a5b
21 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Dostupná prémie

Nová řada televizorů U7B přináší prémiové vyhotovení, funkce a eleganci za rozumnou sumu. Televizor na Vás navíc zapůsobí brilantními obrazem díky patentované technologii ULED s funkci nezávislého stmívaní 16 zón obrazovky. Vše to doplňuje neopakovatelný zážitek z prostorového zvuku, který generuje výkonná vestavěná reprosoustava s technologii DOLBY ATMOS®. Moderní televizor toho musí zvládnout mnohem víc. Na pomoc přichází platforma VIDAA U, kterou vyvíjíme a postupně dolaďujeme už 9 let. Její nejnovější verze 3.0 je pořád uživatelsky jednoduchá, přizpůsobitelná ale přitom o 50 % rychlejší než dosavadní veze. Systém je připraveny pro ovládání hlasem a použití hlasového asistenta Amazon Alexa, který prozatím u nás není dostupný. K dispozici je ale velké množství předinstalovaných aplikací včetně českých (VOYO, Filmbox Live, Lepší.TV, SLEDOVÁNÍ TV, Stream.cz…). Navíc Vám k novému televizoru Hisense dáme jako dárek předplatné služby VOYO na 12 měsíců a Filmbox Live na 6 měsíců. Stačí zavolat na zákaznickou linku a zažádat o aktivační kódy.

ULED

ULED – neboli ULTRA LED je sbírka 17 různých patentů kolem čtyř klíčových oblastí : Ultra Wide Color Gamut, Ultra Local Dimming, Ultra Rozlišení 4K a Ultra Smooth Motion Rate. Jak už název napovídá, jedná se o LED TV technologie, které věnují veškeré své usilí na posílení zážitku ze sledování televizního obrazu. 4K

Technologie 4K Ultra HD, dokáže zobrazit čtyřikrát více pixelů při zachování stejné velikosti obrazovky tradičních televizorů s rozlišením 1080p HD a poskytuje tak čtyřikrát větší rozlišení (3840x2160) oproti televizorům s Full HD (1920x1080), čímž umožňuje zobrazení úžasně realistických snímků i krásně přirozený pohyb s neuvěřitelnými detaily.

Anyview Cast

V tomto modelu je vestavěn digitální media reciever. Již není nadále třeba pokukovat přes ramena kohokoliv, abyste mohli sdílet vaši hudbu, foto či videa z vašeho mobilního telefonu či tabletu. Již žádné kabely nebo přenos přes paměťová média. Jednoduše si vyberete média / soubory, které chcete přehrát ve vašem mobilním zařízení – a jedním dotykem se spojíte s televizí Hisense.

Wi-Fi

Připojte se jednoduše bez kabelů k internetu vaší domácí sítě prostřednictvím vestavěné Wi-Fi.

HDMI 2.0

HDMI podporuje obojí – digitální video i audio v jednom spojení. To vytváří nekomprimované digitální přímé RGB spojení od zdroje na obrazovku s cílem dosažení co nejvyšší kvality obrazu. S multi HDMI vstupy na zadní straně a boku TV, můžete spojit různé HD zdroje jako jsou například HD set top box, blue ray přehrávač, herní konzole nebo digitální AV přehrávač. Vaše televize je plně připravena pro budoucnost HD.

LOCAL DIMIMNG

Hisense Ultra Dimming umožní přesnější vykreslení obrazu díky ztlumení jednotlivých LED diod v místě, kde je třeba dosáhnou sytější černé barvy. Disponuje až 1056 (dle modelu) nezávislými zónami podsvícení, navíc tato funkce zlepšuje i reakční čas, díky čemuž je zajištěno dokonalejší zobrazení barev, bohatší kontrast a vysoká ostrost obrazu

OVLÁDÁNÍ TELEFONEM

Aplikaci REMOTE NOW si můžete jednoduše stáhnout na Apple AppStore nebo na Google Play.

HDR 10+/HLG

Televizory s touto funkcí upravují jas a úrovně barev samostatně pro jednotlivé scény. Poskytují vám jasnější a přesnější obraz v oblastech se stíny, více podrobností v jasech a celkově živější barvy. Televizory zvládnou dekódování souborů ve formátu HDR 10+/HLG z kompatibilních zdrojů, jako jsou zařízení HDMI nebo USB flash disky, a také ze streamovaných zdrojů od poskytovatelů VOD.

Dolby Atmos

Zvuk Dolby Atmos®, který vás pohltí, využívá desítek let výzkumu vnímání zvuku člověkem, simulování trojrozměrného zvukového pole; na tom všem jsou založeny integrované reproduktory Hisense.

HbbTV 2.0.2.

Hybrid broadcast broadband TV (HbbTV), tedy kombinace tradičního televizního vysílání s příjmem přes širokopásmový internet, je technologie propojující svět typicky počítačový a televizní.Vylešená verze 2.0.2. podporuje zejména placené vysílání, rozlišení Ultra HD s kompresí HEVC nebo sdílení obsahu i na dalších zařízeních.

Dolby Vision

V porovnání se standardním obrazem dokáže funkce Dolby Vision zobrazovat barvy, které jste dříve neviděli, jasy, které jsou až 40krát jasnější, a černé, které jsou 10krát tmavší. Výsledkem je ušlechtilý a realistický obraz, díky kterému zapomenete, že se díváte na obrazovku.

USB Player

Poskytuje flexibilitu k tomu, abyste si mohli užít nejenom prohlížení fotografií nebo poslech hudby, ale také si mohli přehrát oblíbené filmy v HD kvalitě prostřednictvím USB.

VIDAA

Rozhraní Hisense VIDAA U je jednoduché a rychlé, bez ohledu na to, zda sledujete TV vysílání nebo 4K video z internetu. K dispozici je velké množství aplikací včetně českých (VOYO, Lepsi TV, Sledování TV, Stream, Pohádky…)

Ultra Motion

Funkce pro zvýšení čistoty rychle se pohybujících objektů v obraze s technologii Backlight Scan sníží stopy pohybu. Ultra mation je perfektní zejména pro milovníky sportu, jelikož rychlý pohyb je zobrazen plynule, hladce a čistě. Maximální zážitek při sledování například sportovních utkání či závodů.

Bluetooth

Umožňuje bezdrátový přenos dat z/do mobilního zařízení i zvuku do sluchadel nebo jiného zvukového zařízení.

Anyview Stream

Tato funkce představuje možnost komfortního sdílení médií ve vaší domácí síti. Média ve vašem mobilním zařízení, kterým může být laptop, mobilní telefon nebo tablet tak mohou být velmi snadno a jednoduše streamována v této televizi Hisense. Nyní můžete bez problémů přehrávat filmy i hudbu z vašeho mobilního zařízení přímo v televizi.

PVR

Osobní funkce Videorekordér umožňuje uživateli nahrávat televizní pořady na HDD nebo USB disk pomocí USB portu. Při nahrávání programu nedochází ke zhoršení (degradaci) kvality obrazu ani zvuku. Je to stejné, jako byste sledovali pořad naživo. Takže nejenom že můžete sledovat všechny Vaše oblíbené televizní programy či celé seriály ze záznamu, ale dokonce můžete pozastavit živé televizní vysílání, pokud chcete či potřebujete.

Dolby Vision HDR

Filmaři vytvářejí obsah, ve kterém jsou zakódované video informace, které vyžadují konkrétní úrovně jasu a barev, jež výrazně překračují možnosti běžných televizorů. Účelem tohoto postupu je co nejlépe zachovat přesný vzhled díla, kterého chtěli dosáhnout. Díky Dolby Vision HDR zaznamenáte ostrý kontrast a jemné detaily, které byly dříve vyhrazeny pouze pro kina.

HEVC (H.265)

HEVC (označováno také H.265) je nový standard pro kódování videí v rozlišení 4K, který Vám umožní streamovat obsah v rozlišení 4K přes internet nebo přes USB, aniž by bylo třeba dalšího vybavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg