HISENSE 65U8QF

Kód: 155257
Neohodnoceno
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
2958da74cb9e69acaa21b293d7d7812a
28 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

65” Hisense 65U8QF

Pro sledování oblíbených filmů a pořadů si zasloužíte TV 65” Hisense 65U8QF s luxusním obrazem a spoustou funkcí. Plně dostačující velikost úhlopříčky 65 ” spolu s rozlišením 4K Ultra HD potěší každého, kdo shání televizi do větších místností. Rozlišení 4K díky osmi milionům pixelů na obrazovce nabízí dokonalý vizuální zážitek. Technologie QLED díky maximální svítivosti užité diody Quantum Dot jistí neuvěřitelně plné barvy po celé ploše obrazovky. Výsledný obraz je tedy při použití této technologie podán s nejvyšší věrností. Smart technologie televize přináší nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím.

Nejzajímavější parametry:

 • Televize HISENSE má obrazovku o úhlopříčce 65”
 • Filmy, sport nebo seriály vyniknou ve vysokém 4K rozlišení
 • QLED technologie je špičkou ve věrném podání barev
 • Dynamický rozsah HDR zaručí bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání
 • Televize HISENSE nabízí hybridní využití HbbTV 2,0, což je spojení širokopásmového internetu a televizního vysílání
 • Obnovovací frekvence 100 Hz zaručující naprosto plynulý obraz, viditelný především u sportu či akčních scén
 • Červené tlačítko HbbTV vám dá možnost pročítání například programu televizních stanic, archivů, zpětné přehrávání, předpovědi počasí či zpravodajství
 • Herní režim snižuje odezvu na minimum při hraní, čili vám již neunikne jediný nepřítel
 • Vestavěná WiFi televize pro připojení k bezdrátové síti
 • Funkcionalita nahrávání obsahu na vaši flashku pro uchování filmů i seriálů a následného shlédnutí
 • Standard uchycení VESA s vyvrtanými závity v rozpětí 400×400 mm pro zachycení na stěnu
 • Multimediální protokol DLNA pro tařka nelimitovaný přenos souborů do televizoru

Exkluzivní kvalita obrazu

Sázíte na prvotřídní kvalitu obrazu? 65” Hisense 65U8QF s výjimečným obrazem a jemným rozlišením nadchne vším, co umí. Označení 4K znamená obrazovku s čtyřnásobkem bodů obrazu, než mívá běžná televize s rozlišením Full HD. Obraz televize HISENSE je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a proto nabízí výjimečnou úroveň detailů. Ani při pohledu z pár desítek centimetrů se vůbec nemění jeho kvalita a zůstává ostrý. Nadprůměrnou jemnost obrazu si užijete u celé spousty kvalitního obsahu, například u filmů na Blu-ray discích. I starší filmy či seriály, které nejsou točené v ideálním rozlišení, se televize bude snažit přenést do vyššího a jejich obraz trochu prokoukne. Příjemným vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá i rychlý chod nabízených aplikací, v těchto televizích se totiž nachází výkonný hardware.

Dokonalé podání barev díky QLED

Prvotřídní obraz dává originální QLED technologie, která má vylepšený systém diod na podsvícení panelu. Tím zvládá zobrazit vůbec největší množství barev a její obraz je nejvěrnější předloze. Navíc má vysoký jas a dobře se na ni dívá i v hodně světlé místnosti. Obraz je kvalitní a nezkreslený za každých okolností, i pokud se na něj někdo dívá z ostrých úhlů. Naprostou samozřejmostí je tzv. HDR, čili vysoký dynamický rozsah. Ten hlídá přirozený kontrast a jas, eliminuje například účinek protisvětla a scéna je lépe prokreslená. Solidní obnovovací frekvence televize HISENSE 100 Hz značí, jak rychle dokáže televize překreslit obrazové body a je podstatná u sportu nebo u jiných akčních scén, které uvidíte vždy dokonale plynulé. Podporována je také technologie HDR10+ a HLG. HDR10+ je jedinečná technologie, která zajišťuje optimální úpravu jasu i barev. Ve výsledku má obraz s HLG technologií lepší jas a oživí tak každou scénu scénu.

Kompatibilita s DVB-T2 a konektivita

Jestliže využíváte klasickou anténu, můžete hodit za hlavu jakékoli obavy. Nejnovější tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televize umí, není třeba řešit nic dalšího. Díky DVB-S2 tuneru lze přijímat satelitní signál, který nabízí velmi široké pokrytí a pestrou paletu programů. V případě kabelové televize je možné zapojit 65” Hisense 65U8QF pomocí takzvaného DVB-C tuneru. Kvůli řadě chytrých funkcí potřebujete internet, který připojíte klasickým kabelem. Pakliže už u vás kabely nemají místo, připojíte se k internetu prostřednictvím WiFi. Tak jako u počítače, i na velké obrazovce si mimo originálních aplikací užijete běžný prohlížeč pro brouzdání internetem. Pro spárování s další elektronikou se lze spolehnout na Bluetooth. Dnes už prakticky základní funkcí televize HISENSE je zobrazení obsahu z externích disků díky USB portu. V případě tohoto modelu můžete obsah na disky i nahrávat. Mezi podporované zvukové formáty se řadí Dolby Atmos.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg