HISENSE 65A7300F

Kód: 155248
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
s
17 790 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

65” Hisense 65A7300F

Pro správné divácké zážitky můžete vsadit na televizi 65” Hisense 65A7300F s praktickými funkcemi a dokonalým obrazem. Příjemná velikost úhlopříčky 65 ” spolu s rozlišením 4K Ultra HD si zamiluje každý, kdo shání televizor pro nezapomenutelné divácké zážitky. Rozlišení 4K díky osmi milionům pixelů na obrazovce nabízí dokonalý vizuální zážitek. Užitá technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod slibuje měnitelný odstín bílé až k samým krajům obrazovky. Smart technologie televize vám otevírá nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím.

Klíčové vychytávky:

  • Televize HISENSE skýtá úhlopříčku celkem 65”
  • Filmy, sport nebo seriály vyniknou ve vysokém 4K rozlišení
  • Dynamický rozsah HDR zaručí nadprůměrně dynamický a přirozený zážitek
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
  • Televize HISENSE je univerzální po vzoru HbbTV 2,0, to je kombinace širokopásmového internetu a televizního vysílání
  • Červené tlačítko na ovladači pro prohlížení například vysílacího programu, archivů filmů a pořadů, zpravodajství nebo předpovědi počasí
  • Gaming režim redukuje dobu odezvy obrazovky při hře, čili ani na chvilku neztratíte kontrolu nad hrou
  • Předpřipravená WiFi technologie televize pro připojení k síti
  • Standard uchycení VESA s předem připravenými závity pro šrouby v rozpětí 300×200 mm pro montáž na držák
  • Přenosový protokol DLNA pro nejsnadnější přenos videí, muziky či obrázků do televize

Mimořádně detailní obraz

Coby náročnější diváci potřebujete špičkovou televizi. 65” Hisense 65A7300F s prvotřídním rozlišením uchvátí vším, co dovede. Označení 4K značí televizi s celkem čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než mívá běžná televize s rozlišením Full HD. Obraz televize HISENSE je složen z 3840 × 2160 bodů, a proto dosahuje vysokého prokreslení a skvělých detailů. Ani při pohledu z pár desítek centimetrů neztrácí kvalitu a zůstává perfektně ostrý. Slušnou jemnost obrazu oceníte u celé spousty kvalitního obsahu, například u filmů na Blu-ray discích. I běžné a starší filmy nebo seriály, které nejsou natočené v patřičném rozlišení, se televize bude snažit přenést do vyššího a jejich obraz trochu prokoukne. Vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá i svižný chod nejrůznějších aplikací, podobné televize mívají velmi silný hardware.

DVB-T2 a užitečné funkce

Pokud dáváte přednost klasické anténě, tu nejdůležitější starost můžete vypustit. Nejnovější standard pro pozemní vysílání DVB-T2 televize zvládne, vyřešíte tak jednoduše celý aktuální přechod. Vzhledem k tomu, že obsahuje DVB-S2 tuner, můžete přijímat signál ze satelitu, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Dáváte-li přednost kabelové televizi, pak napojíte 65” Hisense 65A7300F pomocí tzv. DVB-C tuneru. Řada chytrých funkcí potřebuje internet, který připojíte klasickým kabelem. Jestliže už jste dali kabelům sbohem, připojíte se jednoduše skrze WiFi. Stejně jako na počítači, tabletu nebo telefonu, nejdete nejen užitečné originální aplikace a služby, ale i klasické internetové prostředí. Pro rychlé spojení s další elektronikou využijete Bluetooth. Téměř samozřejmou funkcí televize HISENSE je připojení a přehrávání obsahu z externích disků díky USB portu. Podporovány jsou zvukové formáty DTS Virtual: X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg