HISENSE 58A7100F

Kód: 155241
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
HISENSE 58A7100F
12 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

58” Hisense 58A7100F

Pro sledování oblíbených filmů a pořadů můžete vsadit na TV 58” Hisense 58A7100F s výjimečným obrazem a bohatými funkcemi. Slušná úhlopříčka 58 ” společně s rozlišením 4K Ultra HD je dobrou volbou pro toho, kdo hledá televizi pro ty nejpoutavější divácké zážitky Dokonalé rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu full HD. Technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod slibuje jednotné odstíny živých barev až po samé okraje plochy televize. Smart technologie televize představuje nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím.

Klíčové vlastnosti:

  • Televize HISENSE s pěknou úhlopříčkou 58”
  • Veškerý obsah vynikne ve vysokém 4K rozlišení
  • Dynamický rozsah HDR je základem pro bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
  • Televize HISENSE nabízí univerzální využití po vzoru HbbTV 2,0, což je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu
  • Červené tlačítko pro procházení např. aktuálních programů TV stanic, videoarchivu, počasí, hraní her a další informace
  • Gaming režim snižuje odezvu na minimum při hře, pročež ani na chvilku neztratíte kontrolu nad hrou
  • Vestavěná WiFi televize pro připojení k internetu
  • Standard uchycení VESA s připravenými otvory se závitem od sebe vzdálené 200×300 mm k připevnění na držák
  • Multimediální protokol DLNA přenášející pomocí sítě soubory do TV pro jejich snadné zobrazení a přehrání

Vysoce kvalitní obraz

Nároční diváci chtějí vytěžit z kvality filmů maximum. 58” Hisense 58A7100F s vysokým rozlišením splňuje i ty nejvyšší nároky. Přídomek 4K znamená přístroj s čtyřnásobným počtem bodů obrazu, než má běžná Full HD televize. Obraz televize HISENSE se tak skládá z 3840 × 2160 bodů, a kvůli tomu nabízí detaily na velmi vysoké úrovni. Ani při přiblížení k obrazovce není rozmazaný, je vždy perfektně ostrý. Velmi jemné rozlišení si vychutnáte nejen u seriálů či sportu, ale především u filmů z Blu-ray přehrávačů. I starší filmy či seriály natočené v nízkém rozlišení se televize bude snažit přenést do vyššího a jejich obraz se trochu vylepší. Velice užitečným efektem vysokého rozlišení bývá rychlejší chod aplikací a chytrých funkcí, v těchto televizích se totiž nachází výkonný hardware.

Praktické funkce v čele s DVB-T2 tunerem

Jestliže sázíte na klasickou anténu, o správný příjem mít strach nemusíte. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televize zvládne, nic dalšího není třeba řešit. Skrze zabudovaný DVB-S2 tuner lze přijímat satelitní signál, velmi oblíbený pro pestrý výběr programů a široké pokrytí. U uživatelů kabelové televize napojíte 58” Hisense 58A7100F pomocí takzvaného DVB-C tuneru. Potenciál chytré televize rozvine až internet, kvůli kterému je televize vybavena klasickým konektorem. Pokud se vám nechce zápasit s kabelem, uvítáte možnost připojit TV k internetu skrze WiFi. Tak jako na telefonech, tabletech a počítačích, i tady najdete nejen pestré originální aplikace, ale i klasické internetové prostředí. Téměř samozřejmou funkcí televize HISENSE je přehrávání obsahu uloženého na externím disku díky USB portu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg