HISENSE 55A7300F

Kód: 155247
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
HISENSE 55A7300F 55A7300F
13 590 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

55” Hisense 55A7300F

Pro ten správný požitek z filmů nebo sportovních přenosů můžete vsadit na TV 55” Hisense 55A7300F s dokonalým obrazem a skvělými funkcemi. Příjemná úhlopříčka 55 ” ruku v ruce s rozlišením 4K Ultra HD je nejvhodnější pro ty nejpoutavější divácké zážitky Neuvěřitelné rozlišení 4K vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí. Užitá technologie LCD LED díky maximální svítivosti užité diody jistí jednotné odstíny živých barev až k samým krajům obrazovky. Smart technologie televize představuje širokou škálu multimediálních funkcí.

Klíčové výhody:

  • Televize HISENSE má obrazovku s úhlopříčkou 55”
  • Vždy ostrý a jemný obraz díky 4K rozlišení
  • Dynamický rozsah HDR je základem pro bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání
  • Televize HISENSE je univerzální po vzoru HbbTV 2,0, která spojuje televizní vysílání a širokopásmový internet
  • Červené tlačítko HbbTV na dálkovém ovladači dává možnost pročítání ku příkladu aktuálních programů TV stanic, archivů videí, videotéky, počasí či hraní her
  • Herní režim redukuje dobu odezvy obrazovky při hře, pročež máte naprostou kontrolu nad hrou
  • Vestavěná WiFi televize umožňuje prohlížení internetu
  • Standard VESA uchycení s hotovými závity pro šrouby v rozpětí 200×300 mm k uchycení na stěnu
  • Multimediální protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

Vysoce kvalitní obraz

Coby náročnější diváci potřebujete špičkovou televizi. 55” Hisense 55A7300F s pokročilou technologií zobrazování uchvátí vším, co dovede. Dovětek 4K značí panel s čtyřnásobným počtem obrazových bodů oproti zavedeným obrazovkám s Full HD. Obraz televize HISENSE se tedy skládá z 3840 × 2160 bodů, a právě díky tomu nabízí velmi dobrou úroveň detailů. Ani při pohledu opravdu zblízka se nijak nemění jeho kvalita, je perfektně ostrý za každých okolností. Jemnost obrazu vám přijde vhod především u kvalitních filmů na Blu-ray, ale i dokumentů či seriálů. I starší filmy či seriály, které samy o sobě mají nízké rozlišení, navíc televize uměle přepočítá do vyššího a jejich obraz se trochu vylepší. Hezkým vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá i svižný chod nabízených aplikací, tyto televize totiž dostávají silnější hardware.

Konektivita a DVB-T2

Pokud chytáte kanály na běžnou anténu, tu nejdůležitější starost můžete vypustit. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televizor zvládne, není třeba řešit nic dalšího. S DVB-S2 tunerem lze přijímat satelitní signál, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Jste-li příjemci kabelové televize, pak lze připojit 55” Hisense 55A7300F pomocí takzvaného DVB-C tuneru. Většina pokročilých funkcí vyžaduje internet, pro který vyžijete klasických konektor známý z počítačů. Pokud nechcete protahovat kabel až do obývacího pokoje, bude velmi praktická možnost připojit TV k internetu skrze WiFi. Tak jako u všech počítačů, i zde si krom originálních služeb a aplikací otevřete prohlížeč pro běžné procházení internetových stránek. Pro rychlé spojení s další elektronikou se lze spolehnout na Bluetooth. V podstatě samozřejmou funkcí televize HISENSE je přehrávání obsahu z externích disků prostřednictvím USB konektoru. Mezi podporované zvukové formáty patří DTS Virtual: X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg