HISENSE 50U7QF

Kód: 155253
Značka: HISENSE
ZdarmaZdarma
eb5361790da146c4e4c0db84c18bb53c
15 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

50” Hisense 50U7QF

Chytrá 4K televize Hisense 50U7QF SMART QLED

Pro maximální požitek z filmů, seriálů nebo sportovních přenosů si dopřejte TV 50” Hisense 50U7QF s perfektním obrazem a spoustou chytrých funkcí. Plnohodnotná velikost úhlopříčky 125 cm spolu s rozlišením 4K Ultra HD je nejlepší volbou do pokoje velmi náročného diváka. Dokonalé rozlišení 4K vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí. Výrobcem užitá technologie QLED za pomoci světelné diody Quantum Dot slibuje maximální kvalitu barev až po samé okraje plochy televize. Obraz je proto v režii této technologie podán nanejvýš věrně. Smart technologie televize Hisense 50U7QF SMART QLED vám otevírá bezchybnou komunikaci s vaším smartphonem.

Technologie Quantum Dot (QLED)

Televizor Hisense 50U7QF SMART QLED využívá technologii Quantum Dot, která rozlišuje barevnou škálu. Jedná se o tři základní barvy (červená, zelená a modrá), které se ve srovnání s ostatními televizory dají zřetelněji rozlišit. Tato technologie umožní chytré televizi Hisense 50U7QF SMART QLED zobrazit mnohem hlubší a intenzivnější barvy, než bylo v minulosti možné.

Hisense 50U7QF SMART QLED využívá lokální stmívání

Lokální stmívání na celé ploše obrazovky - Full Array Local Dimming - ovládá každou zónu podsvícení samostatně, což zvyšuje kontrast obrazu. Televizor Hisense 50U7QF SMART QLED disponuje celkem až 90 nezávislými zónami. Výsledkem tohoto procesu je rovnoměrně optimalizovaný obraz s hlubší černou a jasnější bílou.

Dolby Vision HDR

Živý, realistický obraz s až 40krát jasnějšími barvami a černou barvou, která je 10krát tmavší než standardní obraz. Tato vyspělá HDR technologie televize Hisense 50U7QF SMART QLED je inspirovaná kinematografií, díky čemuž dělá vaše televizní zážitky úžasnějšími.

Hisense 50U7QF SMART QLED má plnohodnotný zvuk díky podpoře Dolby Atmos®

Hisense 50U7QF SMART QLED vás pohltí průlomovým zvukem při sledování vašeho oblíbeného pořadu nebo při hraní her. Díky Dolby Atmos si budete připadat, že se nacházíte v centru dění, protože se zvuk bude pohybovat celým prostorem vaší místnosti.

Hisense 50U7QF SMART QLED disponuje nejnovějším operačním systémem VIDAA U4

Na televizi Hisense 50U7QF SMART QLED si užijete jakýkoli obsah! O vše se postará technologie VIDAA. Díky dohodám o spolupráci s populárními poskytovateli obsahu jako Netflix, Amazon Prime, RedBull TV, UEFA.TV nebo lokální VOYO, které se mohou pyšnit širokým obsahem filmů a seriálů. Každý uživatel si tak jistě najde to, co se mu líbí. Operační systém VIDAA U4.0 pracuje svižně a poskytuje přehledné a intuitivní ovládání, díky čemuž je uživatelsky přívětivý.

Aplikace Remote Now

Ovládejte televizor Hisense 50U7QF SMART QLED pomocí vašeho telefonu. To vše přes aplikaci Remote NOW, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android i iOs. Telefon můžete používat jako klávesnici, myš i jako projektor na promítání prezentací, videí a obrázků.

Herní mód zajistí na televizi Hisense 50U7QF SMART QLED perfektní herní zážitky

Vstupní zpoždění televizoru Hisense 50U7QF SMART QLED může klesnout až na 16ms, což vám zvyšuje šanci na vítězství. Krátké zpoždění mezi vstupem a reakcemi na obrazovce je důležité především pro závodní či sportovní hry.

HI-VIew Engine

Tato technologie upravuje vnitřní nastavení televize Hisense 50U7QF SMART QLED v reálném čase tak, aby se optimalizovala kvalita obrazu. Procesor individuálně rozděluje, analyzuje a upravuje každou scénu podle vlastností pixelů. Na Hisense 50U7QF SMART QLED vás tak čeká opravdu jemný obraz i s těmi nejtitěrnějšími detaily.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg