Bosch SMS46KW05E

Kód: 104788
Značka: Bosch
ZdarmaZdarma
d74f3fb255dab55746ac30b393873cfd
12 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

MYČKA NÁDOBÍ BOSCH SMS46KW05E 
Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem.

5 důvodů ke koupi:

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení.
  • Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla.
  • Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních.
  • 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Dokonalá čistota pro vaše nádobí bez zbytečné námahy

Svěřte péči o své nádobí tomu nejspolehlivějšímu pomocníkovi! Vsaďte na vysokou kvalitu domácích spotřebičů společnosti Bosch a pořiďte si moderní myčku nádobí Super Silence SMS46KW05E! Splní všechny vaše požadavky na perfektní čistotu nádobí, nabízí zvláště účinné sušení, dokonale padne do vaší kuchyně, a navíc je extrémně tichá, takže si budete moci stále užívat vaši klidnou domácnost!
Šetří čas i vaši energii

Bosch Super Silence SMS46KW05E je volně stojící, 60 cm široká myčka nádobí, která vám pomůže v okamžiku uklidit vaši kuchyni, ulehčí vám práci a věnuje vám nově nalezený volný čas. Poskytuje prostor pro umístění až 13 jídelních sad, nejvyšší třídu účinnosti mytí i sušení A, úsporný provoz s třídou spotřeby energie A++ a nízkou hlučnost, která dosahuje v maximech hodnoty 44 dB.
Výrazná úspora vašich nákladů i životního prostředí

Užívejte si nízkou spotřebu energií – pouhých 0.92 kWh elektřiny a 9,5 litrů vody při programu Eco! Hospodárný systém EcoSilence DriveTM se skvěle stará o zvýšení účinnosti mytí. Pracuje bez kartáčů, neobyčejně tiše, zaručuje špičkové výsledky a zároveň i nízkou spotřebu energie. Senzor zaplnění LoadSensor poskytuje optimální využití vody, dokonce i při mytí zčásti naplněné myčky.
Proplachovací technologie ActiveWater účinnost procesu maximalizuje. Cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Na výrazné úspoře se podílí také systém AquaSensor, který reguluje spotřebu vody v závislosti na typu a stupni znečištění nádobí.

Dokonalý výsledek pro každý druh nádobí

Myčka Bosch Super Silence SMS46KW05E nabízí výběr z 6 mycích programů, které zajistí absolutní čistotu každého druhu vašeho nádobí. Intenzivní 70 °C využijete pro silně ušpiněné hrnce a pánve, auto 45 - 65 °C pro smíšené nádobí, úsporné mytí zajistí program Eco 50 °C, možnost snížení hlučnosti na pouhých 42 dB umožní tichý program 50 °C a rychlé mytí provede hodinový 65 °C.
Program sklo 40 °C se skvěle postará o choulostivé nádobí. Šetrně a ohleduplně umyje citlivé skleněné nádobí (například i vysoce kvalitní křišťál), zajistí jeho optimální sušení a nejvyšší lesk. Mimořádnou péči o cenné sklo a porcelán zajišťuje také výměník tepla, díky kterému nedochází k teplotním šokům a technologie ochrany skla, která neustále reguluje stupeň tvrdosti vody.
Optimalizace programu podle vašich představ

S pomocí přídavné funkce VarioSpeed Plus můžete dosáhnout perfektního výsledku za nejkratší možnou dobu. Pouhým stisknutím tlačítka snížíte dobu mytí až o 60 % se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí, což oceníte zejména v průběhu pořádání oslav nebo jiných situací, kdy na čisté nádobí spěcháte. Funkce ExtraDry se spolehlivě postará o zvláště účinné sušení pro špatně schnoucí nádobí.
Přídavná funkce HygienaPlus garantuje maximální hygienu díky antibakteriálnímu procesu. Zvýšenou teplotou sušení odstraní až 99,9 % všech bakterií a jejich zárodků. Tuto funkci ocení zejména osoby s vysokými nároky na čistotu a rodiny s malými dětmi při mytí například kojeneckých lahviček.

Výjimečná komfortní obsluha

Díky zasouvatelné zásuvce VarioDrawer, která tvoří třetí úroveň pro vkládání, je myčka Bosch Super Silence velmi praktická a pro uživatele pohodlná. Tato zásuvka je ideální místo pro příbory a malé kuchyňské potřeby, jako například naběračky nebo metličky. Poskytuje více flexibility při plnění myčky a zároveň více místa uvnitř mycího prostoru.
S pomocí časové předvolby 1 - 24 hodin budete mít možnost spustit provoz spotřebiče, kdykoliv vám to bude vyhovovat, například v čase nízkého tarifu elektřiny nebo v čase tráveném mimo váš domov. Vysokou úroveň komfortu zaručuje i 7zónový displej, který vás bude informovat o času zbývajícím do ukončení zvoleného programu a také o potřebě doplnění soli či leštidla.
Dlouhé klidné roky bez obav z vytopení

S myčkou nádobí Bosch Super Silence si můžete užívat dlouhá a klidná léta bez obav z vytopení vaší domácnosti či sousedů! Je vybavena systémem AquaStop s celoživotní zárukou společnosti Bosch, který zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem. Zajistí vám tak 100% ochranu proti poškození vašeho majetku vodou.

SMS46KW05E SuperSilence myčka nádobí, 60 cm volně stojící - bílá

Výkon a spotřeba 
náplň: 13 jídelních sad
třída spotřeby energie: A++
spotřeba energie v programu Eco 50: 262 kWh/rok na základě 280 standardních mycích cyklů (napojení na studenou vodu) a spotřebě v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání spotřebiče.
spotřeba energie při programu Eco 50: 0.92 kWh
spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.1 W / 0.1 W
spotřeba vody v programu Eco 50: 2660 litrů/rok, na základě 280 standardních mycích cyklů. Skutečná spotřeba vody závisí na způsobu používání spotřebiče
spotřeba vody v programu Eco 50: 9.5 l
třída účinnosti sušení: A; na stupnici od G (nejhořší účinnost) do A (nejlepší účinnost)
program Eco 50. Uvedené hodnoty se vztahují na „standardní program“ Eco 50 °C. Tento program je vhodný pro mytí běžně znečištěného nádobí a jedná se o nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby vody a energie
doba trvání programu Eco 50: 210 min
trvání režimu ponechání
v zapnutém stavu: 0 min

hlučnost: 44 dB(A) re 1 pW, při podstavbě
hlučnost (tichý program): 42 dB(A) re 1 pW
Programy a speciální funkce 
počet mycích programů 6: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, tichý program 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C
3 speciální funkce: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení
program péče o myčku
5 mycích teplot
Technologie mytí a senzory 
ActiveWater hydraulický systém
dávkovací asistent
EcoSilenceDrive
AquaSenzor, senzor naplnění
auto 3in1
výměník tepla
technika střídavého mytí
regenerační elektronika
5. ostřikovací rovina pro samočištění plochého sítka
materiál vnitřní vany: nerez/polinox
Ukazatele stavu a obsluhy 
elektronický ukazatel zbytkového času v minutách
barva ukazatele: červená
časová předvolba 1-24 hod
elektronický ukazatel nedostatku soli
elektronický ukazatel nedostatku leštidla
Systém košů 
systém košů VarioFlex
příborová zásuvka Vario
stříbrné XXL mycí koše
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic
sklopné přihrádky v horním koši (2x)
sklopné přihrádky na talíře v dolním koši (4x)
2 výklopné etažéry v horním koši
Bezpečnost 
AquaStop se zárukou
elektronická blokace tlačítek
servo-zámek
systém šetrného mytí skla
Rozměry 
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 60 x 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky
Záruka: 2 roky