BEKO BIDM15500XDS

Kód: 137853
Neohodnoceno
Značka: BEKO
27 490 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 

Booster

Zahřeje troubu během chvilky
Funkce Booster aktivovaná na začátku pečení pomůže nahřát troubu na požadovanou teplotu rychleji a bez dlouhého čekání.


Halogenové osvětlení
Lepší osvětlení s nižší spotřebou
Oproti klasické žárovce dokáže ta halogenová lépe osvítit prostor trouby , má nižší spotřebu a není ji potřeba tak často měnit.


Inteligentní ventilátor
Automatické vypnutí foukání při otevření
Inteligentní ventilátor je upraven tak, aby se sám vypnul, pokud troubu otevřete. Je to z toho dlvodu, aby vám nevniklun horký vzduch přímo do očí.


CookSense®
Teplotní sonda pro dokonalý výsledek
Zejména pro pečení mas je teplotní sonda jako dělaná. Změří přesnou tepotu uvnitř jídla, aniž byste jej museli vyndavat. Lze také nastavit, jakou teplotu má jídlo uvnitř mít, a podle toho si trouba sama upraví teplotu pečení pro její dosažení. Nepostradatelné zejména pro milovníky roastbeefu!


Teleskopický výsuv
Bezpečné vysunutí upečného jídla
Teleskopický výsuv pomáhá vysunout plech s pečeným jídlem, aniž by bylo zapotřebí síly. Je vhodný pro bezpečnější vyjmutí rozpáleného plechu.


SoftClose-SoftOpen dveře
Tiché dovření dveří
Dvířka s panty SoftOpen-SoftClose tlumí náraz dveří při zavírání a zároveň pomáhají snadnému otevření jednou rukou.


Meziskelní čištění
Bez nečistot mezi skly dveří
Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.


CombiSteam
Pečení s párou pro dokonalé jídlo
Při plnoparním pečením je po celou dobu programu pára uvnitř trouby. Hodí se proto pro pečení masa, ryb, zeleniny, ale i na chleba a buchty. Uchová totiž šťavnatost a barvu jídla a zároveň pečivo nadýchá. Stačí nalít do zásobníku vodu a o vytvoření páry a její dávkování v programu už se trouba postará sama. Páru lze také využít pro kynutí těsta, k zavařování nebo ke sterilizaci nádobí. A když chcete péct bez ní, má samozřejmě i programy bez páry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrovlné trouby
Záruka: 2 roky